Fiszbinka

profesjonalne dopasowanie bielizny


Częstochowa

ul. Kawia 4/16


Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

10.00 - 18.00

Sobota

10.00 - 14.00


Kontakt

(34) 344 69 16

695 727 986

Polecamy

Marki dostępne w salonie

W naszej ofercie dysponujemy bielizną następujących marek:

PANACHE — brytyjski producent oferujący bieliznę w rozmiarach od AA do KK. Cechuje ją ciekawe wzornictwo i doskonałe dopasowanie w szerokiej rozmiarówce - obwody od 60cm pod biustem, miseczki od D do KK. W ofercie także bestsellerowy, dobrze znany miłośniczkom marki PANACHE SPORT - biustonosz sportowy do miseczki H zapewniający idealne podtrzymanie. Panache ma także linię kostiumów kąpielowych.
 

CLEO — linia marki Panache, charakteryzująca się niesamowitym dopasowaniem od obwodu 60cm pod biustem do miseczki J. Biustonosze Cleo zapewniają idealny kształt, zebranie i podtrzymanie dostępne w gamie przepięknych wzorów i kolorów, które sprawią, że będziesz czuła się i wyglądała wspaniale. W ofercie także stroje kąpielowe.
 

FREYA — marka z brytyjskiej grupy Eveden. Cechuje ją nowoczesność, interesujące wzornictwo i przepiękne kolory. Zapewnia perfekcyjne zebranie i podtrzymanie biustu
w miseczkach od C do KK. W ofercie także stroje kąpielowe.


FANTASIE — marka brytyjskiej grupy Eveden. Bardzo elegancka, ekskluzywna linia. Biustonosze są wykonywanie z najlepszych materiałów, są wygodne od pierwszego założenia. Zadowolą nawet najbardziej wymagające kobiety.

ELOMI — marka brytyjskiej grupy Eveden zaprojektowana z myślą o pełnych kobiecych kształtach. Oferuje biustonosze w rozmiarach 75DD – 110J. Szersze boczki oraz ramiączka zapewniają komfort i idealne dopasowanie dla większych biustów.
 

AGIO — polska marka oferująca biustonosze z żelowym wypełnieniem w rozmiarach od 65cm pod biustemi miseczkach od A. Świetnie zbiera piersi do środka. Idealna propozycja na mniejsze biusty!
 

NESSA  polska firma rodzinna, która stawia na jakość, piękno i funkcjonalność. Biustonosze tej marki robione są z wysokiej klasy surowców. W ofercie znajdują się propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. Marka posiada biustonosze typu push up, soft, usztywniane, półusztywniane w rozmiarach miseczek od A do N i obwodami od 65 do 95 cm w przystępnych cenach.


KRIS LINE —  polska marka, znana także poza granicami naszego kraju. Tworzy bieliznę elegancką, wyrafinowaną, bogatą w koronki, a jednocześnie wygodną. Idealna dla pań o węższych klatkach piersiowych; biustonosze Kris Line pięknie ściągają piersi do przodu. W produkcji biustonosze push-up, półusztywniane i miękkie, obwody od 60cm, miseczki do M.